EDUHEP 2024 (Ek Ders Ücreti Hesaplama Programı)

M.E.B.’ de çalışan kadrolu öğretmenler, ücretli öğretmenler, emekli ücretli öğretmenler, uzman ve usta öğreticiler ile tüm öğretim görevlileri artık internet üzerinden online olarak ek ders ücretlerinizi hesaplayabileceksiniz.

Program kadrolu öğretmenler için aylık ek ders ücretlerini hesaplamaya, ücretli öğretmenler için aylık maaş hesaplamaya ve aylık prim ödeme gün sayısını öğrenmeye, uzman ve usta öğretici için aylık maaş hesaplamaya ve aylık prim ödeme gün sayısını öğrenmeye, üniversitelerde görevli tüm öğretim görevlileri için de aylık ek ders ücretlerini normal ve ikili öğretim de dahil olmak üzere hesaplamaya yaramaktadır.

Program haftaiçi ve haftasonu verilen takviye kursu görev ücretlerini, nöbet ücretlerini ve merkezi sınav görevi ücretlerini hesaplayabilmektedir.

Aşağıdaki linkleri kullanarak hesaplama sayfasına gidebilirsiniz. Ayrıntılı açıklama ve örnek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Ek Ders Ücreti Hesaplama Programı

Kadrolu Öğretmen Ek Ders Ücreti Hesaplama Programı

Ücretli Öğretmen Maaş Hesaplama Programı

Uzman ve Usta Öğretici Maaş Hesaplama Programı

Profesör, Doçent, Yard. Doçent, Öğretim Görevlisi ve Okutman Ek Ders Ücreti Hesaplama Programı

Merkezi Sınav Görevi Ücret Hesaplama Programı

Mali Dönem, Ocak-Haziran ve Temmuz-Aralık  dönemini seçerek geçmiş ve aktif döneme ait ek ders ücretinizi hesaplatabilirsiniz.

Ünvan Seçimi, üniversitelerde çalışan profesör, yardımcı doçent, doçent, öğretim görevlisi ve okutmanlar normal öğretim ve ikinci öğretim olarak ayrı ayrı ek ders saatleri toplamını girerek aylık ek ders ücretlerini hesaplatabilirler.

MEB Kadrolu Öğretmenler; Eğitim Türü olarak normal ve özel öğretim seçerek En Son Eğitim Durumu olarak Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora seçerek gündüz ve gece fiili ve diğer ek ders saatleri toplamını ayrı ayrı girerek aylık alacakları ek ders ücretlerini hesaplayabilmektedir.

MEB Ücretli Öğretmenler; Uzman, Usta Öğretici, Emekli Ücretli Öğretmen ve Ücretli Öğretmen olarak Statü Seçimi yaparak gündüz ve gece ek ders saatleri toplamını girerek aylık maaşlarını hesaplayabilirler. Ayrıca asgari geçim indirimini ve prim ödeme gün sayısını da öğrenebilirsiniz.

EDUHEP (OZKANSOFT)

Programa Gitmek İçin Tıklayınız.