MAAŞ HESAPLAMA PROGRAMI

MAHEP v0.4a

BİLGİ GİRİŞİ

Kesin sonuçlar için doğru ve eksiksiz bilgi girişi yapmalısınız!

   
Güncel Oran: %15,06
   
   
   
   
   
TL En Fazla: 20.002,50
   
TL En Fazla: 2.550,32
   
   
       
       
   
   
   
   
 
 
   
TL 0,00
   
TL 0,00
   
TL 0,00
   
TL 0,00
   
TL 0,00
   
TL 0,00
   
TL 0,00
   
TL 0,00

İŞLEMLER

NOTLAR

 1. Burada yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sistemin kullanımı sırasında yanlış veya eksik bilgi girilmesi sonucu oluşabilecek hesaplama hatalarından ya da sistemde oluşabilecek teknik hatalardan sitemiz sorumlu değildir.
 2. "Bilgi Girişi" alanındaki seçim ve veri girişi alanlarında değişiklik yaptıktan sonra tekrar "Hesapla" butonuna tıklayınız.

YAPILAN SON GÜNCELLEMELER

 1. MAHEP v0.4a (03.01.2023): Toplu Sözleşme Desteği ve Toplu Sözleşme İkramiyesi için gerekli güncellemeler gerçekleştirildi.
 2. MAHEP v0.4 (01.09.2021): Tüm altyapı ve tasarım yeniden oluşturuldu. Sisteme yeni ünvanlar eklendi. Artık 39 ünvanda hesaplama yapabilirsiniz.
 3. MAHEP v0.3b (14.01.2018): Bazı alanlar için oran-gösterge değeri ipucu baloncuğu ile gösterilmeye başlanmıştır.
 4. MAHEP v0.3a (26.06.2017): Sendika Üyeliği ve Otomatik Katılımlı BES Üyelik seçenekleri oransal olarak seçimlik hale getirildi.
 5. MAHEP v0.3 (28.08.2016): Tasarım tamamen yenilendi. BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) kesintisi için seçenek eklendi. Birden fazla Dil Tazminatı alanlar için yeni seçenekler eklendi.

ÖZELLİKLERİ

 1. Öğretmen Maaş Hesaplama Programı
 2. Teknik Öğretmen Maaş Hesaplama Programı
 3. Aşağıdaki ünvanlar için de hesaplama yapabilmektedir:
  Ambar Memuru, Araştırmacı, Aşçı, Avukat, Ayniyat Saymanı, Bakanlık Maarif Başmüfettişi, Bakanlık Maarif Müfettişi, Bekçi, Bilgisayar İşletmeni, Dağıtıcı, Daire Başkanı, Eğitim Uzmanı, Hemşire, Hizmetli, Hukuk Müşaviri, İç Denetçi, Kaloriferci, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Maarif Müfettişi, Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı, Mali Hizmetler Uzmanı, Memur, Mimar, Muhasebeci, Mühendis, Programcı, Sayman, Sivil Savunma Uzmanı, Şef, Şoför, Şube Müdürü, Tekniker, Teknisyen, Teknisyen Yardımcısı, Tesis Müdürü, Usta Öğretici, Uzman, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Veteriner Hekim
 4. Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyesi, Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi, Okutman Maaş Hesaplama Programı
 5. İl Emniyet Müdürü, İl Emniyet Müdür Yardımcısı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı, Emniyet Amiri, Başkomiser, Komiser, Komiser Yardımcısı, Polis Memuru ve Çarşı ve Mahalle Bekçisi ünvanları TEST edilmek üzere eklenmiştir.

BİLGİLENDİRME

  OZKANSOFT, resmi bir kurum olmayıp buradaki bilgilerde resmi nitelik taşımamaktadır. Hesaplamalarınızda tereddüt yaşamanız durumunda lütfen kurumunuza danışınız.

  Site hakları OZKANSOFT'a ait olup dilediği zaman sitenin faaliyetlerini haber vermeksizin sonlandırabilir.

  Görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Page loaded in 10.28 milliseconds