MESAJ GÖNDERME FORMU (Duyuruları Okumadan Lütfen Mesaj Göndermeyiniz)
ÖN BİLGİLENDİRME:

Sayın Ziyaretçimiz,

Geneli ilgilendiren konular hakkında her programın en üst kısmında duyurular yayınlıyoruz. Bize mesaj göndermeden önce lütfen bu duyurularımızı okuyunuz.

Duyurularda yer almayan veya anlaşılmayan bir konuda yine de yazmak isterseniz lütfen mesajınızı uzun uzun ve açık bir şekilde yazmaya özen gösteriniz. Çünkü biz sizin hakkınızda hiçbir bilgiye sahip değiliz. Sadece birkaç kelime ile yazdığınız mesajlarla size yardımcı olmamız çoğu zaman mümkün olamıyor. Ayrıca mesajlarınızı karşlıklı konuşma şeklinde değilde tüm anlatmak istediklerinizi tek mesajda yazmanız hem sizin hem de bizim için çok faydalı olacaktır. Yine göndereceğiniz mesajlara hesaplama yaptığınız programların ekran görüntüsünü veya konu ile ilgili dosyaları ekleyerek bize göndermeniz size en kısa sürede ve en doğru şekilde yardımcı olmamızı sağlayacaktır.

Herhangi bir programda yanlışlık olduğunu veya eksik hesapladığını düşünüyorsanız mutlaka mevzuatı ile birlikte dayanağınızı tam olarak yazınız. Çünkü yazdığınız bilgileri yasal mevzuatlardan teyit etmeden uygulamaya geçirmiyoruz.

Gönderdiğiniz mesajlara geri dönebilmemiz için geçerli bir e-posta adresinizi aşağıya yazarak bize her zaman mesaj gönderebilirsiniz.

E-POSTA ADRESİNİZ:
BEN ROBOT DEĞİLİM:
İŞLEM ADIMLARI:
  • E-posta adresinizi giriniz.
  • "Ben robot değilim" kutucuğunu işaretleyiniz.
  • "Doğrulama Kodu Gönder" butonuna tıklayınız.

Page loaded in 6.727 milliseconds